Güvenli Alışveriş

UrunSepeti.com.tr'de kişisel bilgileriniz koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemleri gerçekleşmesi sırasında girilen bilgiler SSL güvenlik sistemiyle korunmaktadır.

Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde tutulmamaktadır.

Müşteri bilgileriniz üçüncü şahısların erişiminden ve müdahalesinden korunmaktadır. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir.

Güvenlik Sertifikamızı görüntülemek için tıklayın.

Bu, pratik olarak kırılması mümkün olmayan bir şifrelemedir ve uluslararası bir standarttır. İşlemler sürecine girmenizle birlikte güvenli bir sitede olduğunuzu anlamak için dikkat etmeniz gereken iki şey vardır. Bunlardan ilki browserınızın alt satırında bulunan bir anahtar ya da kilit simgesidir.

Örneğin Internet Explorer programında bu sarı renkli bir kilittir.

Buna ek olarak içinde olduğunuz sayfanın adresinin başındaki http:// , https:// olarak değişir. Bu güvenli alanda olduğunuzu ifade eder. İşlemlerinizle ilgili üyelik bilgileriniz şifrelenerek korunur. Bu kilit sadece üye girişi, alışveriş sepeti veya ödeme ekranı gibi korunan sayfalarda gözükür.

Bu üyelik bilgileri (kredi kartı bilgileri değil), ancak satış işlemleri sürecine bağlı olarak ve verdiğiniz talimat istikametinde kullanılır. Üçüncü kişilerin paylaşımına sunulmaz, devredilmez; yalnızca UrunSepeti.com.tr personeli ve bankanızca erişilebilir.

Ürün Sepeti'nin ödeme güvenliğini ödeme konusunda iş birliği yaptığımız Payu A.Ş. sağlamaktadır.

PayU; PCI DSS ve SSL sertifikalarına sahip ödeme sayfalarıyla, son kullanıcıların ödeme esnasında güvenliğini sağlamak için geliştirilen 100’ü aşkın sahtecilik (fraud) filtresiyle, işyerlerinin ters ibraz (chargeback) riskini ve olası kayıplarını minimum düzeyde tutar. 

PayU’nun sahtecilik konusunda uzman ekibi ödeme işlemlerinizi, sizin yerinize inceler; riskli görülebilecek işlemleri anında iptal eder veya iptal etmeniz için sizi bilgilendirerek oluşabilecek muhtemel zararları ortadan kaldırır.

Siz alışverişinize odaklanın Ürün Sepeti online ödeme güvenliğini PayU’ya bırakın!


Sepetinize henüz ürün eklemediniz.