Ödeme Politikaları

Nasıl ödeme yapabilirim?

 
Ürün Sepeti olarak üyelerimize bir çok ödeme alternatifi sunmaktayız. Web sitemiz üzerinden ödeme yöntemi alternatifleri aşağıda listelenmiştir.
 
Kredi kartınız ile bankaların sitemizde bulunan ortak ödeme sayfalarından ödeme gerçekleştirebilirsiniz. (Bonus, World, CardFinans, Bank Asya, Axess, Maximum kartlarından herhangi birisine sahip iseniz vade farksız 9 aya kadar taksit seçenekleri bu ödeme yönteminde geçerlidir.)
 
Banka hesap numaralarımıza doğrudan havale yapabilirsiniz.
 
Ürün kapınıza geldiğinde kargo görevlisine nakit ödeme yapabilirsiniz.
 
Paypal üyeliğiniz ile ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 
Web sitemizde çeşitli yollar ile (Arkadaş daveti, ürün yorumu vs.) TL kazanmak mümkün. Bu yöntem ile web sitemizden hediye TL'lerinizi kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.
 
Ürün Sepeti ve anlaşmalı mağazalardan almış olduğunuz Ürün Sepeti Hediye Çekleri'ni kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.
 
Kargo ücreti fiyatlara dahil mi?
 
Kargo ücreti Türkiye’nin her yerine sabit 3.90 TL’dir. 50 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
 
Bazı durumlarda ücretsiz kargo alt limiti olan 50 TL, kampanya dahilinde değişiklik gösterebilir. Örneğin: bazı zamanlarda 30 TL üzeri siparişlerde kargo bedava yapılabilir.
 
Asla 50 TL alt limitinin üzerine çıkılmaz. Örneğin: 50 TL yerine 60 TL üzeri siparişlerde kargo bedava gibi bir kargo zammı yapılmaz.
 

Sepetinize henüz ürün eklemediniz.